Opnamelijst Fokke de Boer
DATUM ENSEMBLE ZAAL GENRE
26-08-2005 Me Naiset & Toraama Pieterskerk Utrecht Renaissance
23-06-2005 Abdullah Chhadeh KIT wereldmuziek, Syrie
23-06-2005 Ilham al Madfai KIT wereldmuziek, Iran
23-04-2005 Eveline Rosenhart, cello; Lauretta Bloomer, piano Huiskamer demo-CD
12-04-2005 Ned. Studenten Kamerorkest Frits Philips Muziekcentrum Klassiek
20-03-2005 Diversen De Doelen kleine zaal Hedendaags
19-02-2005 Diversen De Klinker, Zeist Hedendaags
12-02-2005 Khaïra Kouyate RASA wereldmuziek, afrikaans
21-01-2005 Igor Roma, Bart Schneemann, Andrea Bressan Morgenster, Hilversum Klassiek, kamermuziek
07-11-2004 Bas Verheijden e.a. Oude Kerk, Bunnik Klassiek, kamermuziek
23-10-2004 Michiel Borstlap, Erik Vloeimans SJU, Utrecht Jazz
08-10-2004 Rosa Ensemble, Hans Dagelet Theater de Kikker, Utrecht Hedendaags
27-09-2004 Schönberg Ensemble Vredenburg, kleine zaal Hedendaags
29-08-2004 Andrei Reshetin, viool Leeuwenbergkerk Utrecht Renaissance
30-05-2004 Kassé Mady Diabaté RASA wereldmuziek, afrikaans
29-05-2004 Loeki Stardust, Malle Symen, Brisk Nicolaikerk, Utrecht Klassiek, blokfluiten
14-05-2004 Sandra Luna KIT wereldmuziek, tango
12-04-2004 Egon Kracht Beauforthuis, Austerlitz Jazz
04-04-2004 Erasmus Kamerkoor St Catharijnekerk, Utrecht Hedendaags, koor
07-02-2004 Ensemble Multifoon RASA Hedendaags
29-01-2004 Calefax Rietkwintet Waalse Kerk, Amsterdam Hedendaags, demo-CD opname
18-11-2003 Fleurine en band Vredenburg, kleine zaal Jazz
15-11-2003 Schützprojectkoor Utrecht bilthoven koor, orkest, solisten; amateur
06-01-2003 Kamerkoor Collegium Pieterskerk Utrecht Koor a capella; amateur
10-10-2003 Hollandsch Vokaal ensemble Pieterskerk Utrecht Koor a capella; amateur
03-10-2003 New Dutch Academy Geertekerk, Utrecht Barok
07-09-2003 Olga Tverskaya, pianoforte Ottone, Utrecht festival Oude Muziek
31-08-2003 Cvetanka Sozavska, clavecimble Spiegelzaal, Utrecht festival Oude Muziek
16-06-2003 Nieuw Ensemble met solisten Frascati Amsterdam moderne opera (wereldpremiere)
22-05-2003 Calefax Rietkwintet Waalse Kerk, Amsterdam Riet ensemble, hedendaags
18-05-2003 Basho-ensemble Theater de Kikker, Utrecht Hedendaags
10-05-2003 Yusa and band RASA wereldmuziek, Cuba
28-03-2003 Kamerkoor Collegium Daidalos, Driebergen Koor a capella; amateur
16-03-2003 Kees Wieringa (piano), koor, strijkers Werkplaats Bilthoven piano, koor, strijkers, sopraan; amateur/professioneel
15-02-2003 Kamerkoor Sjanton Broederkerk Zeist koor, orkest, solisten; amateur
14-02-2003 Gustavo Gancedo Septet KIT wereldmuziek, tango
02-02-2003 Frescobaldi Consort Lutherse Kerk, Utrecht Renaissance
18-01-2003 Projectkoor Utrecht Jacobikerk Utrecht Koor a capella; (semi-)amateur
20-12-2002 Nederlands Kodály Koor Kapel OLVG Amsterdam vrouwenkoor, harp; amateur
16-11-2002 Doorns Kamerkoor Nederlands Hervormde Kerk Doorn koor, orkest, solisten; amateur
29-09-2002 Roos vd Burg liederencyclus Woudkapel Bilthoven sopraan, tenor, piano
13-09-2002 Tchaekavak RASA wereldmuziek, Iran
08-09-2002 De Ereprijs; Gaudeamus Muziekweek 2002 Felix Meritis Amsterdam Hedendaags
02-07-2002 Kamerkoor Collegium Catharinakerk, Utrecht Koor a capella; amateur
01-06-2002 Kamerkoor Sjanton Leeuwenbergkerk Utrecht koor, piano, sopraan solo; amateur
21-04-2002 Van Gelder (premiere) St. Jacobskerk Utrecht koor, div. Instrumenten, solisten; (semi-)amateur
04-04-2002 Film en Muziek (beperking mbt microfoonplaatsing!) Vredenburg grote zaal Hedendaags, Nederlands Ballet Orkest
10-03-2002 Adrienne Cooper Concertgebouw kleine zaal wereldmuziek, klezmer
27-01-2002 Lula Pena Concertgebouw kleine zaal wereldmuziek, portugees
15-12-2001 Kamerkoor Quintijn Leeuwenbergkerk Utrecht koor, orgel, blazers; amateur
09-12-2001 Charles Neidich Concertgebouw kleine zaal klassiek clarinet, piano
30-11-2001 Collegium Utrecht Pieterskerk Utrecht Koor a capella; amateur
04-11-2001 Morton Feldmankwartet Theater de Kikker, Utrecht Hedendaags
02-11-2001 Requiems door de eeuwen heen Pieterskerk Utrecht koor, orkest, solisten
14-10-2001 Doelenkwartet De Doelen kleine zaal Hedendaags
30-08-2001 "con sé dulce note"; Festival Oude Muziek Pieterskerk Utrecht sopraan, harp, vedels, verteller
26-04-2001 Nancarrow pianolamuziek Pianola-museum Amsterdam Hedendaags, pianola('s)
07-04-2001 Kamerkoor Collegium Augustinuskerk Utrecht koor, orkest, solisten; amateur
22-03-2001 Nederlands Blazers Ensemble Concertgebouw kleine zaal Blazers, hedendaags
23-02-2001 Maarten Altena ensemble De Ijsbreker, Amsterdam Hedendaags
09-02-2001 Roberto Paviotti KIT wereldmuziek, tango cancion
12-01-2001 Rumbatá RASA wereldmuziek, salsa
19-11-2000 Nieuw & Speelbaar 2000 Conservatorium Utrecht Hedendaags, div. Ensembles
12-11-2000 Kamerkoor Collegium Leeuwenbergkerk Utrecht Koor a capella; amateur
13-10-2000 Ferghana Ensemble RASA wereldmuziek, Ouzbekistan
08-10-2000 Ferghana Ensemble KIT wereldmuziek, Ouzbekistan
07-10-2000 Victor Gama Ensemble RASA wereldmuziek, afrikaans/portugees
19-04-2000 Christelijk Gemengd Koor Harmelen, Christelijke Zangkoor Vleuten-de Meern Hervormde Kerk, de Meern koor, orgel, solisten; amateur
26-11-1999 Cappello Occento Pieterskerk Utrecht Koor a capella; amateur
19-11-1999 Kamerkoor Collegium Leeuwenbergkerk Utrecht koor, orgel, harp, slagwerk, jongenssopraan; amateur
18-06-1999 Frank Brakkee (altviool), Monique van der Ven (piano) Leeuwenbergkerk Utrecht klassiek altviool, piano
21-03-1999 Kamerkoor Collegium Leeuwenbergkerk Utrecht koor a capella, piano; amateur